Prázdny
0,00 €
 
-29 %
Môj zápisníček - 100 nápadov

Môj zápisníček - 100 nápadov

Autor:
autor neuvedený
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 04.03.2019
Tvoj život zmapovaný v knihe Všetko sa v nej krúti okolo teba, tvojich želaní a snov, záujmov aj tajomstiev – nájdeš v nej 100 nápadov, vďaka ktorým sa kreatívne vybúriš a staneš sa jej spoluautorkou. Čo nosíš najradšej oblečené? Kto je tvojím najväčším vzorom? Aké vlastnosti sú pre teba typické a čo máš rada na sebe? ...
Bežná cena knihy: 9,90 €
Naša cena knihy: 7,03 €
Ušetríte: 29 %
Zasielame: Vypredané
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Rozmer: mm
Jazyk: Slovensky
EAN: 9788055166278
Rok vydania: 2019
Žáner: Hobby - deti
Typ: Knihy viazané
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Môj prvý obrázkový slovník
autor neuvedený
4,95 €
Dvířka do neznáma
Cimický Jan
12,64 €
ŠPANĚLŠTINA  souhrn gramatiky
Hamplová Zdenka
3,90 €
Očima lékaře
Bartoš
9,22 €
Pictorial Atlas of Acupuncture
Wolfram Stör
23,17 €
O knihe
Tvoj život zmapovaný v knihe Všetko sa v nej krúti okolo teba, tvojich želaní a snov, záujmov aj tajomstiev – nájdeš v nej 100 nápadov, vďaka ktorým sa kreatívne vybúriš a staneš sa jej spoluautorkou. Čo nosíš najradšej oblečené? Kto je tvojím najväčším vzorom? Aké vlastnosti sú pre teba typické a čo máš rada na sebe? Odpovedz na otázky, vyplň dotazníky, popasuj sa s rozličnými výzvami a objav nepoznané. Inšpiruj sa stovkou nápadov a ešte lepšie spoznaj sama seba! POZOR! Nevhodné pre deti mladšie ako 3 roky. Pri prehltnutí drobných častí hrozí nebezpečenstvo zadusenia! Pre čitateľky od 8 rokov. Z nemeckého originálu Mein Eintragbuch 100 Ideen (Naumann - Göbel Verlagsgesellschaft mbH, Köln) preložila Katarina Bobríková.