Prázdny
0,00 €
 
-29 %
V temnom zrkadle

V temnom zrkadle

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 01.08.2007
Záhadný prípad smrteľne zraneného muža v kostole, tajomstvo pokladu muža so zvláštnym zmyslom pre humor, odhalenie páchateľa zločinu z minulosti, nejasné okolnosti skrývajúce sa za príbehom šialenej stareny a osudnej nehody, očistenie dobrého mena dievčaťa nespravodlivo obvineného z krádeže, vražda v hoteli či nevysvetliteľná ...
Bežná cena knihy: 7,27 €
Naša cena knihy: 5,16 €
Ušetríte: 29 %
Zasielame: Vypredané
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 128
Rozmer: mm
EAN: 9788022014144
Rok vydania: 2007
Žáner: Krimi, detektívky
Typ: Knihy viazané
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Level 5: The Firm Book and MP3 Pack
Grisham John
10,90 €
Plamienok
Kolektív
1,63 €
Zdravas, Mária (2. vydanie)
Papež František
12,00 €
Odpadní vody
Pavel Švehla a kol.
9,53 €
Don Quixote
de Cervantes Miguel
14,47 €
O knihe
Záhadný prípad smrteľne zraneného muža v kostole, tajomstvo pokladu muža so zvláštnym zmyslom pre humor, odhalenie páchateľa zločinu z minulosti, nejasné okolnosti skrývajúce sa za príbehom šialenej stareny a osudnej nehody, očistenie dobrého mena dievčaťa nespravodlivo obvineného z krádeže, vražda v hoteli či nevysvetliteľná smrť ženy, ktorá zmenila svoj závet... To všetko sú hádanky ako stvorené pre bystrozrakú slečnu Marplovú, ktorá vždy rada prijme hodenú rukavicu a úspešne vyrieši prípad, s ktorým si nevedia rady ani profesionáli.