Prázdny
0,00 €
 
-29 %
Divadlo - Jeho cesta dejinami

Divadlo - Jeho cesta dejinami

Autor:
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 01.03.2010
Prehľadné dejiny svetového i slovenského divadla sú doplnené historickými udalosťami. Divadlo, ktoré vždy odráža spoločenské dianie, je takto zaradené do historického kontextu. Chronologicky prehľad dejín divadla prechádza od začiatkov až po súčasnosť. Publikácia zoznamuje čitateľa všetkými obdobiami od začiatkov ...
Bežná cena knihy: 13,90 €
Naša cena knihy: 9,87 €
Ušetríte: 29 %
Zasielame: Vypredané
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 168
Rozmer: 173x250x16 mm
Hmotnosť: 555 g
EAN: 9788080464547
Rok vydania: 2010
Žáner: Dejiny
Typ: Knihy viazané
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
Cesta růžového trojúhelníku
Rudolf Brazda
11,70 €
Čtvero sluncí
Jacques Soustelle
14,01 €
Ella a Michael navždy
Sorensen Jessica
12,17 €
O knihe
Prehľadné dejiny svetového i slovenského divadla sú doplnené historickými udalosťami. Divadlo, ktoré vždy odráža spoločenské dianie, je takto zaradené do historického kontextu. Chronologicky prehľad dejín divadla prechádza od začiatkov až po súčasnosť. Publikácia zoznamuje čitateľa všetkými obdobiami od začiatkov divadla až po divadelnú súčasnosť. Prehľadné čítanie o divadle v Európe, USA a ázijských divadelných kultúrach je bohato ilustrované. Čitateľ sa stretne so svetovými dielami, dramatikmi i režisérmi. Kniha je určená milovníkom divadla, študentom divadelných škôl a odborov, učiteľom dramatických odborov.