Prázdny
0,00 €
 
-29 %
Štandardy v ošetrovateľstve

Štandardy v ošetrovateľstve

Autor:
kolektív autorov
|
Vydavateľstvo:
Dátum vydania: 01.12.2005
Kniha je určená študentom bakalárskeho i magisterského štúdia, sestrám, pôrodným asistentkám, zdravotníckym asistentom a ďalším pracovníkom v zdravotníctve. Štandardmi v ošetrovateľstve MZ SR prispelo k plneniu deklarovaného zámeru „lege artis“ poskytovania zdravotnej starostlivosti vo vzťahu k zdravotníckemu ...
Bežná cena knihy: 7,30 €
Naša cena knihy: 5,18 €
Ušetríte: 29 %
Zasielame: Vypredané
Dodacia doba tovaru je len orientačná z dôvodu možného omeškania pri doručovaní kuriérskou spoločnosťou. Ďakujeme za pochopenie.
Detaily o knihe
Počet strán: 216
Rozmer: 170x240x11 mm
Hmotnosť: 372 g
EAN: 9788080631987
Rok vydania: 2005
Žáner: Medicína, zdravie
Typ: Paperback
Zákazníci, ktorí si kúpili túto knihu, si kúpili aj...
UZZ 7/2012 Obchodný zákonník
autor neuvedený
3,90 €
Politický marketing
Andrzej Jabloński
11,03 €
Barborka a jej radosti
Delvaux
6,90 €
Diskurz a myseľ
Rom Harré
7,70 €
Sedmokráska z Orlických hôr
Filip M. Antonín Stajner
5,00 €
O knihe
Kniha je určená študentom bakalárskeho i magisterského štúdia, sestrám, pôrodným asistentkám, zdravotníckym asistentom a ďalším pracovníkom v zdravotníctve. Štandardmi v ošetrovateľstve MZ SR prispelo k plneniu deklarovaného zámeru „lege artis“ poskytovania zdravotnej starostlivosti vo vzťahu k zdravotníckemu povolaniu sestra, pôrodná asistentka a zdravotnícky asistent.-br- Štandardy v ošetrovateľstve vznikajú ako reakcia na spoločenskú potrebu kvality ošetrovateľskej starostlivosti. Tvorba štandardov je časovo veľmi náročná, preto predpokladom úspešnej práce so štandardmi je pochopenie ich cieľa. Tento proces treba vnímať ako úprimnú snahu pomôcť odbornej verejnosti orientovať sa v záplave nových postupov a poznatkov. Autori veria, že publikácia stransparentní a zvýrazní dôležitosť ošetrovateľských výkonov v poskytovaní zdravotnej starostlivosti.